• Обновено
100pcs DS1990A-F5 iButton ознака токен TM картичка Не Магнетни допир меморија копчето за guard турнеја систем

100pcs DS1990A-F5 iButton ознака токен TM картичка Не Магнетни допир меморија копчето за guard турнеја систем

Rating 
DEN 2393.28

Залиха
Во магацинот.


Производи детали :
1. тоа никогаш не ' рѓа и корозија; мора да код материјали, висока температура отпорни на смола, запечатување перформанси, анти-стареењето, отпорност на топлина;
внатрешна поддршка пролет парче, од не ' рѓосувачки челик производство, анти-варијанта; висока и ниска температура и 100% вдп, вибрации и електрични карактеристики тестирање;
површината мазна, рамна; внатрешно јадро со висок квалитет позлатени панели и ПАРЧЕ на технологија за да се произведуваат високо интегрирани;
2.ТМ картичка е широко се користат во security патрола, сауна кабинет брави на вратите, електронски брави, контрола на пристап спогодба системи.
3.Тоа не треба екстра енергија,само треба собирачот на снабдување со енергија
4.Тоа Може да Се Прочита во Помалку Од 5ms
5.TM1990 A-F5 картички со нов 2401 чип пакетот, само 64-битен сериски број, семејниот кодекс 01, се користи во целиот свет, без никакви ограничувања.
6.Работен Опсег : 2.8 V до 6.0 V, -40 ~ 85 степени.
7.Димензии : 16 x 56mm
Пакет :
100pcs 1990 A-F5(боја во парк)
Ве молиме имајте во предвид :
Имаме сина и црна боја во парк.
Ве молиме да ни оставите порака, кога ќе цел,ако тоа не ви остават порака што ќе ја испрати по случаен избор.
Ако ви треба било други бои,ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме.
Плаќање политика
1. Плаќање начин : Зачувам.
2. Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши.
3. Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со.
4. 24 часа техничар за поддршка и онлајн услуга,Внимателно го следи cargos додека не пристигна.
За превозот :
1. Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.
2. Во САД,Ние ќе ги искористиме Epacket превозот,потребни се околу 5~15 работни дена за САД.Сите други објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 3 работни дена, Тоа трае околу 8-19 работни денови (CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, ЕУ). друга земја 15-35 работни денови.
3. Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред.ако треба да брод на друга адреса,стр закуп контактирајте со нас.
4. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.
Политика на враќање :
1. Нашата цел е обезбедување на нашите клиенти 100% задоволство.
2. 7 Дена Гаранција за враќање на Парите и Полни Една Година Ограничена Гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот.
3. Ние го прифаќаме враќа неискористени / неизпробван состојба со orignal пакување. Купувачот има одговорност да го испрати назад со снимени испорака со свој трошок.
4. За повеќе прашања,ве молиме контактирајте со нас.

Основни карактеристики

Бренд Име:
YARONGTECH
Број На Модел На:
ibutton
Контури:
Туѓо Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Големина:
standard ibutton size
Чип Вид:
ТМ Картичка
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Прочитајте Опсег:
помалку од 10cm
Модел:
1990A-F5
Име:
ТМ Картичка
боја:
сина,жолта,црвена,бела
nome:
ibutton ознака
Примена:
Guard Турнеја Систем
Употреба:
спортски сали клуб
Пердув:
Водоотпорен
Други име:
1990A-F5 ознака
други nome:
допир копче memory
Количина:
100pcs/многу

Најдобри понуди