• Обновено
Автомобил Пред Центарот Grilles Опфаќа Трим Радијатор Трки Скара Украсни Рамки 7Pcs За Jeep Compass 2011 2012 2013 2014 2015 година

Автомобил Пред Центарот Grilles Опфаќа Трим Радијатор Трки Скара Украсни Рамки 7Pcs За Jeep Compass 2011 2012 2013 2014 2015 година

Rating 
DEN 2729.00
DEN 3288.00
-17 %

Залиха
Во магацинот.


За Jeep Compass
Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : Одговара За Jeep Compass 2011 2012 2013 2014 2015 2016 Година
Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS Хром, Пластика. Вклучува : 7 КОМПЈУТЕРИ /set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно инсталирање, без алатки. 3 M автомобилската селотејп е во прилог .
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Име На Модел:
113451
Бренд Име:
Kadore
Специјални Функции:
Заштита&Декорација
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
30cm
Модел Година:
2011-2016
Автомобил модел:
За Jeep Compass
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
20cm

Најдобри понуди