• Обновено
Vnox Црна Нерѓосувачки Челик Здравствени Нараквици Со Магнет Негативни јони, Германиум, Далеку инфрацрвен

Vnox Црна Нерѓосувачки Челик Здравствени Нараквици Со Магнет Негативни јони, Германиум, Далеку инфрацрвен

Rating 
DEN 449.00
DEN 690.24
-35 %

Залиха
Во магацинот.


ПРОИЗВОД НАСТАВА
Зошто да изберете од не ' рѓосувачки челик накит? Не ' рѓосувачки челик накит не оцрни и оксидираат, Тоа не како сребро ќе се црни, Тоа не како бакар накит алергија склони, Тоа не како легура накит, бидејќи на олово. И тоа е неверојатно противалергиски. Таквите предности се направи тоа се повеќе популарен додаток. Долгорочно носи хематит магнетни хривнија може да им помогне на терапија за олеснување на болката, намалување на воспаление и за подобрување на циркулацијата на крвта. Тоа е исто така се користи за намалување на стресот и анксиозноста, подобрување на спиење, и подобрување на целокупната рамнотежа и расположение.
ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ
ПАКЕТ
1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
СЕ ВРАТИ И НАПЛАТА
Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат
Полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен
Полетување кога ќе пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави
SGS СЕРТИФИКАТ
ЗА VNOX НАКИТ
VNOX е млада,активни бренд,нашата цел е да им даде на нашите клиенти страст,декорација на вашиот живот,го направат вашиот живот повеќе деликатна.

Основни карактеристики

Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Стил:
Повик/Спортски
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Број На Модел На:
SBRM-005
Бренд Име:
VNOX
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Моден
Ширина:
12mm
здравје:
магнетни германиум

Најдобри понуди