• Обновено
AC082 7.5' Гумени Движат Танцување Android / Компресор 4 рекламирање Промо+ Поправка Колекции Прошетка Одење Обичај Промоција на Цртан филм

AC082 7.5' Гумени Движат Танцување Android / Компресор 4 рекламирање Промо+ Поправка Колекции Прошетка Одење Обичај Промоција на Цртан филм

Rating 
DEN 16751.52

Залиха
Во магацинот.


Производство на време 7-10 работни денови.
Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време откако ќе се стави ред !!!
Експрес испорака време 3-6 дена (Нормално)
Нормално ние брод на производ со Федекс/UPS/ DHL/ Aramex/DPEX
Од Февруари 2 , ред прифатени, но ние ќе бидат во можност да организира вашата нарачка по Feb 25, поради Кинеската Нова Година! Ви посакувам најдоброто.
Ви благодариме ^_^
Опис на производот Рекламирање inflatables нудат различни корисни бенефиции.Овие цртани филмови се шарени.И тие работат. Нерешено сообраќај и зголемување на продажбата. Работа околу часовникот за "ефикасна" рекламирање. Се создаде возбуда и да се привлече внимание на вашиот бизнис. Се создаде производ признавање и бренд на свеста. Рекламирање Inflatables се лесен-за-користење и преносни, лесна-за-потег. Тоа може да се користи за секое време и насекаде каде Детали за Производот Материјал : Силна Оксфорд Ткаенина, professtional материјал, гумени постојан стил . Сопствени Дизајни се достапни за поинаква форма, големина, боја, логото printings, итн Големина по желба. ве молиме контактирајте со нас за да добиете дизајн за вас. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја. ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Должност & Данок Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. "Превозот не е вклучен плаќање во замена за приемот на производот"
Обичај модел во зелена боја Страна Шоу

Основни карактеристики

Големина:
7.5ft
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Бренд Име:
BENAO
Материјал:
Најлон
Возраст Опсег:
Grownups
Број На Модел На:
AC082
Тип:
гумени Андроид
боја:
Зелена или Прилагодени
Материјал:
силна трајни оксфорд
Сертификат:
SGS EN71-1 -2 -3
логото:
текст за слободни
Додатоци:
Поправка Колекции CE/UL компресор
Големина:
7.5' or Customized
Гаранција:
Една година гаранција на производот; mishandling не се вклучени
Пакување:
Професионални PVC кеса
цена:
Фабрика цена

Најдобри понуди