• Обновено
3pcs зеленчук сламен покрив,Салата Grater Шредер Салата машина со Пет Облик на Конус Ножеви Процесор за Храна,зеленчук машина

3pcs зеленчук сламен покрив,Салата Grater Шредер Салата машина со Пет Облик на Конус Ножеви Процесор за Храна,зеленчук машина

Rating 
DEN 13726.00
DEN 15960.00
-14 %

Залиха
Во магацинот.

Добредојдовте на нашата продавница! Почитувани пријатели, би сакал да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна и заеднички развој ! За Плаќање : 1) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно,Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 2) Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето,можете да кликнете на линкот подолу за референца , По уплата е потврдена, ние ќе ги обработиме оваа цел и брод надвор побрзо! Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме имајте предвид дека, по долги транспорт, ние не може да гарантира интегритетот на пакување кутија, купувачи кои се смета дека се согласуваат со овој став. Но ние гарантираме производ интегритет. Ако на пакувањето деформација, не се во доменот на квалитетот на жалбите, ве молиме да се разбере. 2. Пред да го испратите производот низ ригорозни тестирање, не ќе имате било какви проблеми. ( Увозни давачки/Царина/ тарифите не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Ве молиме проверете со вашиот држава ' s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување !Поради проблемот на царинење,ние нема да сноси било каква загуба,pls разберат!) Ако брод на Германија,pls ни даде Европската Унија Број!
Вие треба да ги прочитате сите опис на производот и известување пред исплата,и можете да ни кажете колку прогласи вредност на фактура и оставање на пораки во соодветниот ред,тогаш ќе го следат тоа,тоа е лесно да се царинење за вас! Не го измениме нашиот слики! Инаку ние ќе извештајот вас ! Сите на вашите опасност !
Добра Повратна информација е важна за нас. Ние секогаш се врати позитивни повратни информации . Ако нешто е погрешно и не сте задоволни со услугата што сте ја примиле, ги споделите со нас, ние ќе се обидеме да се стави работите во право.

Основни карактеристики

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Graters

Најдобри понуди