• Обновено
Новите Дами Везови Чипка Жените Градник Мрежа Наредени Градник Bralette Им Помогнам На Долна Облека Долна Облека Црна, Црвена Бела Големина A B C D Првенство

Новите Дами Везови Чипка Жените Градник Мрежа Наредени Градник Bralette Им Помогнам На Долна Облека Долна Облека Црна, Црвена Бела Големина A B C D Првенство

Rating 
DEN 287.00
DEN 358.08
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Чаша Големина:
A, B, C, D
Бендови Големина:
34, 36, 38, 40, 42, 44
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Куп Форма:
Половина Чаша(1/2 Чаша)
Декорација:
Лак
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени,Прилагодени-ремени
Поддршка Тип:
Underwire
Материјал:
Најлон,Полиестер,Чипка
Градник Стил:
Unlined
Стил:
Секси
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
2720
Затворање Тип:
Забавува Кука-и-око

Најдобри понуди