• Обновено
2017 мода без градник прирабници вест тип monolayer serging чип спиење големи дворови

2017 мода без градник прирабници вест тип monolayer serging чип спиење големи дворови

Rating 
DEN 394.00
DEN 518.40
-24 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Чаша Големина:
A, B, C, D
Бендови Големина:
32, 34, 36, 38, 40, 42, 44
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секојдневниот
Градник Стил:
Еден-Парче
Затворање Тип:
Никој
Поддршка Тип:
жица за слободни
Рака Тип:
Не-прилагодени Ремени
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
Liva девојка
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
AW5282
Стил:
Активни
Одговара:
Одговара на мали, земете големина поголема од нормалната

Најдобри понуди