• Обновено
2018 Ms производители продажба чипка долна облека Секси градник вест тип длабоко V собраа заменик млеко се соберат градник AW5228

2018 Ms производители продажба чипка долна облека Секси градник вест тип длабоко V собраа заменик млеко се соберат градник AW5228

Rating 
DEN 547.00
DEN 720.00
-24 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Чаша Големина:
една големина
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секојдневниот
Градник Стил:
Во Едно Парче,Лесна
Затворање Тип:
Никој
Поддршка Тип:
жица за слободни
Рака Тип:
Не-прилагодени Ремени
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Liva девојка
Куп Форма:
Полна Чаша
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
AW5228
Стил:
Активни

Најдобри понуди