• Обновено
2017 нова мода секси мек челик прстен прилагодете го собраа за да се спречи доделување на градници автентични градник бесплатен превозот

2017 нова мода секси мек челик прстен прилагодете го собраа за да се спречи доделување на градници автентични градник бесплатен превозот

Rating 
DEN 693.00
DEN 912.00
-24 %

Залиха
Во магацинот.

Големина : Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 2-4 се разликува поради прирачник за мерење, * ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било кои други разумни прашања. * Ве молиме имајте во предвид дека моделот печатење позиција нема да биде 100% исто како фотографии, поради сечење. Објектот Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXLPlease проверете подолу за детали мерења!

Основни карактеристики

Чаша Големина:
70C, 75C, 75D, 80C, 80D, 85C, 85D
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секојдневниот
Бренд Име:
Liva девојка
Материјал:
Полиестер,Spandex
Поддршка Тип:
Underwire
Градник Стил:
Им Помогнам,Minimizer
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Затворање Тип:
Назад Затворање,Три Кука-и-око
Рака Тип:
Прилагодени-ремени
Број На Модел На:
XZ800022

Најдобри понуди