• Обновено
5pcs Кристал Suncatcher Teardrop облик Јасно Убавина Pendant Фестивал Оркестарот Подарок Лустерот Светилка Стакло Виси Дел Дома Декор

5pcs Кристал Suncatcher Teardrop облик Јасно Убавина Pendant Фестивал Оркестарот Подарок Лустерот Светилка Стакло Виси Дел Дома Декор

Rating 
DEN 431.52

Залиха
Во магацинот.


Име : Teardrop облик Јасно Убавина Pendant Фестивал Оркестарот Подарок 5 компјутери/торба
Лустерот Светилка Стакло Виси Дел Дома Декор.
Големина : 1.3*0.3*2in.
N.W. : 26 g/еез .
Meterial : K9 Кристал.
Пакет : 5 компјутери/торба .
Употреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот Светилка
Осветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home/Куќа
Оркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци.
Денот на вљубените Велигден Додатоци
Ноќта На Вештерките Денот На Благодарноста Silent Night Божиќ Ден Нова Година Декор Додатоци Подарок
Денот на мајката Денот на Таткото Подарок
Април Будала е Ден Алатка Реквизити
1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ... 2.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународни delivedry е многу зависи од локалните обичаи и пост услуга. 3.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас. 4.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход,па ние ќе се пријават помалку како 'Дар' 1.Повеќето од условите на плаќање се прифатливи преку Зачувам,SRILL,ВИЗА,WESTERN UNION,QIWI ПАРИЧНИК,КРЕДИТНА КАРТИЧКА. 2.Ако ви се исполнат проблеми во текот на обработка на уплатата,pls ни се обратите за помош. 3.Зачувам е многу безбеден и удобен. Ви благодариме за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство. 1.Ако сте задоволни со нашите производи,pls остави позитивни повратни информации до нас.ние ќе им даде на "5 ЅВЕЗДА' повратни информации за секој купувач. 2.pls контактирајте со нас кога ќе го оставите nagetive повратни информации,ние ќе направиме се што е во моја моќ да sovle нашиот проблем. Основана во 2002 година, H&D Кристал Co., Ltd е професионална производител на кристал занаети. Нашата компанија се наоѓа во Pujiang,провинцијата Жеџијанг, Кина, додека надворешната трговија одделението е во Yiwu, зафаќа површина од 800 квадратни метри. Постојат шоу соба на 200 метри квадратни за вашата посета во секое време. Ние сме ангажирани во производство, проектирање,развој и извоз на сите видови на кристал карактеристични производи, вклучувајќи candleholder серија, парфем шише seriess, фото рамка серија, dinnerware,итн. Excepted напредни објекти како што се сечење машини, машини за полирање, ние исто така имаат подружница друштво на професионални подарок-пакување, специјализирана за дизајнирање и изработка на различни видови на високо - квалитетни подарок кутија. Ние се стремиме да се создаде производ на највисок стандард за квалитет, и да одат во големи должини да се осигура дека ќе бидат горди за да ги продаваме нашите производи.

Основни карактеристики

Бренд Име:
Hyaline&Дора
Број На Модел На:
HD140232DE*5
Материјал:
k9 кристално
Состојба:
Бренд Нови
Големина:
1.3*0.3*2
N.W.:
26g
Пакетот Содржи:
5 Компјутери/торба
Фестивал Оркестарот:
Ноќта На Вештерките Божиќ Ден Нова Година Декор Додатоци Подарок
Употреба:
Лустерот Светилка Стакло Виси Дел Фестивал Оркестарот Pendant Подарок

Најдобри понуди