• Обновено
XCGaoon 10 парче Квалитет Автомобил Полнење мини USB Кабел за Автомобил DVR Камера за Видео Рекордер / GPS / ПОДЛОГА итн, Кабел lengh 3.5 m

XCGaoon 10 парче Квалитет Автомобил Полнење мини USB Кабел за Автомобил DVR Камера за Видео Рекордер / GPS / ПОДЛОГА итн, Кабел lengh 3.5 m

Rating 
DEN 1392.00

Залиха
Во магацинот.


Функција : USB влез : 5 V мини USB излез : 5 V ( Компатибилен 1А да 3А макс ) кабел должина : 3.5 m ( 11.48 ft ) боја : црна се полни мини USB кабел. можете да ги користите со Автомобил DVR Камера или GPS или Подлога и друг уред. Пакет се вклучени : 10 x мини USB Кабел

Основни карактеристики

Бренд Име:
xcgaoon
Име На Модел:
xc-55
Гаранција:
1 година
боја:
Бои црна
Должина:
3.5m ( 11.48ft )
Пристаниште:
Мини USB
USB Порта на текст:
5V
мини USB излез:
5V ( поддршка 1А да 3А Max )

Најдобри понуди