• Обновено
Оригиналниот Заеднички Железнички Притисок Сензор За АУДИ А3 А4 Седиште, Шкода Golf 2.0 TDI 04L906054 04L 906 054

Оригиналниот Заеднички Железнички Притисок Сензор За АУДИ А3 А4 Седиште, Шкода Golf 2.0 TDI 04L906054 04L 906 054

Rating 
DEN 1864.00
DEN 2192.64
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Ве Молиме Имајте На Ум :
pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.
Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,
инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Порт Материјал : нерѓосувачки челик
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Состојба : Во парк, не се Користи, Неоштетени
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
Примена : 2015 година За Audi A4 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged 2014 Година За Audi A4 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged 2014 Година За "ФОЛКСВАГЕН" Golf 2.0 L 1968 CC 120 Cu. Во. l4 ДИЗЕЛ DOHC Turbocharged 2013 За Ауди А3 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged 2013 За Ауди А3 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged 2013 За Ауди А3 2.0 L 1968 CC 120 Cu. Во. l4 ДИЗЕЛ DOHC Turbocharged 2013 За Ауди А3 2.0 L 1968 CC 120 Cu. Во. l4 ДИЗЕЛ DOHC Turbocharged 2013 За Audi A4 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged 2013 За "ФОЛКСВАГЕН" Golf 2.0 L 1968 CC 120 Cu. Во. l4 ДИЗЕЛ DOHC Turbocharged 2012 За Ауди А3 2.0 L 1984 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged 2012 За "ФОЛКСВАГЕН" Golf 2.0 L 1968 CC 120 Cu. Во. l4 ДИЗЕЛ DOHC Turbocharged
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена
1. Ви благодарам многу за изборот на IVOK , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или не оставајќи ништо, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го Реши вашиот проблем, ви благодарам!
2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека ќе ни остави добар фидбек, што е многу важно за нас, ви благодариме!
IVOK е професионална притисок за светло и сензор на температура на компанија основана во 2009 година.

Основни карактеристики

Објектот Тежина:
0.065kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
3.5cm
Објектот Должина:
6cm
Зафатнина:
2.0 L
Објектот Дијаметар:
1.5cm
Објектот Ширина:
3.5cm
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Година:
2012-2015
Специјални Функции:
Заеднички Железнички Притисок Сензор
Име На Модел:
04L906054, 04L 906 054, 04L089E, 04L130764, 0281006075, 057130764AB
Бренд Име:
IVOK
Нема. на Цилиндри:
0 281 006 075
Тип Име:
Заеднички Железнички Притисок Сензор
Потекло:
Малезија
Притисок Опсег:
0.00-250.0 бар (g)
Pin Брои:
3-иглички
Производителот број:
04L906054, 04L 906 054
Гориво Железнички Број:
04L089E, 04L130764
Регулаторот Број:
0281006075, 057130764AB

Најдобри понуди