• Обновено
Трговија на големо дизел мотор гориво инјектор млазницата 093400-5581 DN4PD58 на продажба

Трговија на големо дизел мотор гориво инјектор млазницата 093400-5581 DN4PD58 на продажба

Rating 
DEN 1465.00
DEN 1809.12
-19 %

Залиха
Во магацинот.


Трговија на големо дизел мотор гориво инјектор млазницата 093400-5581 DN4 PD58 на продажба
Пакување & Испорака
Неутрален Пакување или WY Пакување
Превозот :
1)Со море или со авион се двете достапни во голема количина;
2)Од international express компанија како TNT, DHL, FEDEX, EMS,UPS-от,и др. за мали количини.
3)3-5 дена се дојде до вашиот Кина агент во секој град.
4)Пратката во рок од 3 дена или 15 дена, како клиент е квантитетот.
Компанијата Информации
Нашата компанија е една од водечките производителот & снабдувач на морски резервни делови и авто делови во Кина. Во исто време, ние сме поврзани со стотици фабрики специјализирани во производство на сите видови на резервни авто делови со висок квалитет.
Ние сме биле снабдување со сите видови на различни авто делови кои се погодни за Јапонски возило, корејски возила, Европската возило, Американски возило и Кинески возило, итн. Нашите големи извозот ни овозможи да се постигне цена предности од примената на нашите вкупниот обем на продажба. Ние знаеме дека нашите стотици производители многу добро. Ние, исто така, се изучува на светскиот пазар од страна на извоз за многу години. Имаме многу искуство во обезбедување на производи со супериорен квалитет и најконкурентна цена за различни светските пазари.
Ние се надеваме дека можеме да работиме со луѓе од целиот свет, и ние веруваме кои корпоративни со нашата компанија ќе имаат добра корист. Ние ќе стане вашиот пријателски и најдобри искрена бизнис партнер во Кина.
Добредојдовте вашето барање и било каков предлог. Ние се движиме со вас, бидејќи на вашата поддршка!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Марка : нема знак или печат тип на модел или печат WY бренд или како на клиент барање.
2. MOQ : 1 парче
3 . Испорака време : во рок од 3 дена или 15 дена, како клиент е квантитетот.
4. Рок на плаќање :
1)Т/T преку банкарска сметка броеви и компанија и лични;
2) Western union или пари грам;
3) Преку Кинески агенти;
4) Paypal.
5.Гаранција : 100% професионален тест пред товар
6 .Сертификација : ISO9001
7 .Услуга : 24 часа,' професионална услуга онлајн, skype,whatsapp,facebook и др Сертификати

Основни карактеристики

Објектот Висина:
4
Објектот Должина:
11
Објектот Ширина:
8
Производителот Дел Број:
DN4PD58
Материјал Тип:
Челик
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.618
Поставување на Возило:
пумпа
Бренд Име:
WY
Осветленост Дел Број:
DN4PD58
Другиот Дел Број:
DN4PD58
Специјални Функции:
Млазницата
Автомобил Производител:
Заменлив

Најдобри понуди