• Обновено
витез 10 сложувач Cymbal

витез 10 сложувач Cymbal

Rating 
DEN 1608.00

Залиха
Во магацинот.


Профил на компанијата
Ние се специјализираат во производство на музички инструменти и додатоци особено балансот на своите намалени и Gongs.Со долга историја ние се во сопственост на напредна технологија и вешти мајстори, па нашите производи се со висок qulity .Тие се добредојдени од страна на многу тапанар во целиот свет, бидејќи од theri убава стил и прекрасен звук.Ние се нудат OEM услуга за светски познатиот cymbal произведува.ние, исто така може да се направи балансот на своите намалени според вашите барања.
Прво,
ние не само што може да се обезбеди производот на нашиот веб-сајт, но, исто така, може да произведе дизајниран производ ifspecification ,или примероци се приоритетни , можат да бидат понудени.
Второ,
Нашите производи се сите еко-пријателски и во согласност со безбедно стандард EN-71 и ASTM, кој
е гаранција за квалитетот на нашите производи.
Она што е уште поважно,
Ние си trustful производство кои работат во ова поле за неколку години со клиенти од целиот свет, кој има добра репутација од уста во уста. Нашата цел е да ги задоволиме нашите custoners, бидејќи ние длабоко веруваме дека успехот на нашите клиенти ќе ја води нашиот успех.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
витез 10 сложувач
Дијаметар (cm):
20-30cm
Бренд Име:
ARBOREA
боја:
бронза
Предност:
најдобар квалитет, добар звук
Тип:
Топ одделение
is_customized:
Yes
метал/материјал:
B20

Најдобри понуди