• Обновено
витез 14 несреќа тапан cymbal

витез 14 несреќа тапан cymbal

Rating 
DEN 3072.00

Залиха
Во магацинот.


Профил на компанијата
Ние се специјализираат во производство на музички инструменти и додатоци особено балансот на своите намалени и Gongs.Со долга историја ние се во сопственост на напредна технологија и вешти мајстори, па нашите производи се со висок qulity .Тие се добредојдени од страна на многу тапанар во целиот свет, бидејќи од theri убава стил и прекрасен звук.Ние се нудат OEM услуга за светски познатиот cymbal произведува.ние, исто така може да се направи балансот на своите намалени според вашите барања.
Вести за производот :
Нашите балансот на своите намалени се повеќето професионални направени од 8" до 22",вклучуваат СЕНЗАЦИЈА,НЕСРЕЌА,се ПРОШЕТААТ,HI-ШАПКА,КИНА и тн,100% рачно изработени од страна на нашите поединечно екипа од нашата единствена Б8 легура формула. Ние, исто така, имаат гонг,гонг стојат,тапан,тапан подлога,виолина,flute,гитара,tambourine и така натаму.
Опис повеќе
*малку копа заврши направи звук повеќе свежи
*одговараат за сите видови на Музика
*светла звук, моќни, penetrable, lacerated и експлозивна.
Ние може да го понуди на ОЕМ
Ние може да се направи accordng на клиенти барање
Изложба

Основни карактеристики

Број На Модел На:
Витез 14 несреќа
Дијаметар (cm):
31-50cm
Бренд Име:
ARBOREA
боја:
бронза
Предност:
најдобар квалитет, добар звук
Тип:
Топ одделение
Дијаметар:
35
is_customized:
Yes

Најдобри понуди