• Обновено
витез 12поздравниот cymbal за тапан сет

витез 12поздравниот cymbal за тапан сет

Rating 
DEN 2160.00

Залиха
Во магацинот.


Музички квалитет : свежи,централизирана,брзо се огласува,чиста,силна експлозивна сила,светлина, звук cymbal сопственик на звучен ефект на скршено очила.
Музички стил : популарни,рок,латино,џез.
Примена : тоа е погоден за професионални перформанси.
Површина : Има прирачник проверете звук јами на површината,која е направена од страна на прирачник победувајќи со елегантен изглед.

Основни карактеристики

Дијаметар (cm):
20-30cm
Бренд Име:
ARBOREA
Број На Модел На:
витез 12поздравниот
боја:
бронза
Предност:
најдобар квалитет
звук:
професионален звук
Дијаметар:
30.00
is_customized:
Yes

Најдобри понуди