• Обновено
Витез 10 Кина Cymbal за Тапан Сет

Витез 10 Кина Cymbal за Тапан Сет

Rating 
DEN 1608.00

Залиха
Во магацинот.


Профил на компанијата :
Ние се специјализираат во производство на музички инструменти и додатоци особено балансот на своите намалени и Gongs.Со долга историја ние се во сопственост на напредна технологија и вешти мајстори, па нашите производи се со висок qulity .Тие се добредојдени од страна на многу drumme во целиот свет, бидејќи од theri убава стил и прекрасен звук.Ние се нудат OEM услуга за светски познатиот cymbal произведува.ние, исто така може да се направи балансот на своите намалени според вашите барања.
Производство вести
Тоа го задржува оригиналниот црна боја кои доаѓаат надвор од оган, Тоа е глас да суровини, стабилна
и тесни, агресивни.
*материјал : 80%бакар+20%калај
*процес на производство : 100% рачно изработени
*големина : многу големина за вашата изберете

Основни карактеристики

Број На Модел На:
Витез 10 Кина
Дијаметар (cm):
20-30cm
Бренд Име:
ARBOREA
боја:
бронза
Предност:
најдобар квалитет, силен звук
Тип:
Топ одделение
is_customized:
Yes

Најдобри понуди