• Обновено
JINGKUBU Царинење СТП Кожени Чизми Жените Моден Зимски Чевли За Жена Америка Европа Висок Квалитет Зголемен во Рамките на Чевли Жена

JINGKUBU Царинење СТП Кожени Чизми Жените Моден Зимски Чевли За Жена Америка Европа Висок Квалитет Зголемен во Рамките на Чевли Жена

Rating 
DEN 959.52

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Пета Тип:
Висина Зголемување На
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Сезоната:
Зима
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
Гума
Вратило Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Бренд Име:
JINGKUBU
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Шаблон Тип:
Крпеница
Outsole Материјал:
TPR
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Функција:
Дише, Висина, Зголемување На
Пол:
Жените
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Вулканизирана Чевли:
No
Пета Тип:
Станот со

Најдобри понуди