• Обновено
Бесплатен Превозот SYL020U Apple Парче Силиконски Калап Флексибилни Мувла - Минијатурни Храна, Слатки, Накит, Уроци (Глина Епоксидна Заболување на Фондан)

Бесплатен Превозот SYL020U Apple Парче Силиконски Калап Флексибилни Мувла - Минијатурни Храна, Слатки, Накит, Уроци (Глина Епоксидна Заболување на Фондан)

Rating 
DEN 57.00
DEN 61.92
-8 %

Залиха
Во магацинот.

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само. Мувла Боја : од Страна на Случајни Мувла Материјал : Храна Безбедно Силикони Љубезно ве потсетам : Стави на мувла исполнет со материјал во фрижидер, за неколку часа, а потоа завршена работа може да биде лесно да се појави надвор од мувла. Работа температурата е минус 76 степени Целзиусови за да 428 степени Целзиусови, минус 60 степени целзиусови степени на 220 целзиусови степени. Не користите истиот калап за изработка и храна проекти Мувла е лесно се чисти со топла вода и сапун.

Основни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Бренд Име:
UIE
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
SYL020U
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Најдобри понуди