• Обновено
3D Петел Форма на Силиконски Калап Сапун Чоколадо Глина Занает Сол Резба Пилешко Галските Петел Мувла

3D Петел Форма на Силиконски Калап Сапун Чоколадо Глина Занает Сол Резба Пилешко Галските Петел Мувла

Rating 
DEN 423.00
DEN 470.40
-10 %

Залиха
Во магацинот.

Петел Кокошка Флексибилни Силиконски Калап Сапун
Точка Бр. R1113
Мувла тежина : 274g Мувла големина : 8.1x5.6x8.5cm Сапун тежина : 63g Внатрешна големина : 7x4.3x8 Мувла боја : случајни Работна температура -40 C да 220 C
Ве молиме перење пред првата употреба. Се впие мувла во разредена чистење течност за 10-30 минути. Користете мек сунѓер или мека крпа за да ја исчистите. Не користите хард предмети или тешко детергент. Оставете сува во воздухот
За повеќе од 20 години, Никол Мувла е направена квалитет и иновативни силикони производи за пекарите, хобисти, козметичката индустрија, и gelato индустрија, постепено градење на глобален углед еден клиент во едно време.
25 години искуство во храна одделение силиконски обработката гума.
10 години искуство на доставување на сигурен, креативни силикони производи и услуги на професионалци и на населението.
Над 3000 видови на производи, подготвени да се цел на дофат на вашите прсти.
Бизнис партнери во над 50 земји.
Ние сме способни за сите услуги поврзани со силиконски калап за развој и производство, вклучувајќи развивање на маркетинг план, целиот производ концепт линии, таргетирање на правото клиенти, пред и по продажба на услуги, уметнички R&D и контрола на квалитетот. Ние се добро опремени со CNC машини и 3 D печатење машини, локално произведената и увезената висок квалитет со силиконска гума, за да се задоволат различните барања кои доаѓаат од нашите клиенти во повеќе од 50 земји.
Превозот и да се Врати
Shiping
1. Ние ќе брод на стоките во рамките на 3 дневна по приемот на вашата исплата. Но, ако вашата цел е повеќе од 20pcs за секој објект, ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите брод датум.
2. Бесплатен превозот за повеќето земји од Сингапур Пост. Обично, тоа ќе потрае 10-30 дена. За некои специјални земји, тоа ќе потрае повеќе. Ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи.
3. Ние не сме одговорни за било која од вашите увозни давачки и даноци.
4. Ако вашиот вкупен цел износ е повеќе од US$200, ние ќе брод на стоките од страна на EMS или DHL, што е повеќе од побрзо и побезбедно, само земајќи 3-12days. Но, ве молиме контактирајте со нас да потврдите дали вашата земја може да биде доставена до.
Политика На Враќање :
1. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да направите нарачка
2. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
3. Сите на нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Ние се надеваме да се сигурни дека секој клиент ќе имаат добар шопинг experiecne во нашата продавница.
4. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот.

Основни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
R1113
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
GBhouse
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
боја:
случаен
Функција:
Флексибилни и Не-Стап Лесно да се Demould и Чисти, Издржливи Во Употреба
мувла големина:
8.5 x 8.1 x 5.6 cm
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
8 x 7 x 4.3 cm

Најдобри понуди