• Обновено
B39Hot Продаде Хром Гитара String Монтажа Ferrules Черупка

B39Hot Продаде Хром Гитара String Монтажа Ferrules Черупка

Rating 
DEN 36.00
DEN 50.40
-29 %

Залиха
Во магацинот.


Опис :
Овие предмети се компатибилни за постојните гитари или нови проекти. Тие се всушност се вклопат за повеќето гитара тела. Сепак треба да се провери точниот големина што ви е потребно пред купување. Помали дупка со дијаметар : 3 мм (приближно) Поголема дупка со дијаметар : 5 мм (приближно) Боја : Хром Материјал : Цинк легури Пакет : String Монтажа Ferrules X 6pcs

Основни карактеристики

Бренд Име:
Татковина
Број На Модел На:
B39-21546
Тип:
Други

Најдобри понуди