• Обновено
Црна Гитари Strat Knob 1-книга 2-Tone Контрола на Копчиња за Stratocaster

Црна Гитари Strat Knob 1-книга 2-Tone Контрола на Копчиња за Stratocaster

Rating 
DEN 28.00
DEN 33.12
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Опис :
Пакување од 3 парчиња копчиња - вклучувајќи 1 volume + 2 ѕвонење Гроздобер стил 5mm knurled внатрешен дијаметар Тие ќе одговара на повеќето гитари Материјал : Пластични Големина : прибл.2.5 x 1.4 cm Боја : Бела со златниот браун детално Количина : 1 СЕТОВИ (1 ЈАЧИНАТА 2 ТОН на КОПЧИЊА) Пакет : 1 x VOLUME 2 x ТОН на КОПЧИЊА

Основни карактеристики

Тип:
Засилувач
Бренд Име:
Татковина
Број На Модел На:
19178

Најдобри понуди