• Обновено
Црна Кожа Гитара Зема Носителот Keyring+Бесплатно 5pcs Нико Гитара Зема Plectrums Бесплатен Превозот

Црна Кожа Гитара Зема Носителот Keyring+Бесплатно 5pcs Нико Гитара Зема Plectrums Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 95.52

Залиха
Во магацинот.


започнете
крајот
Црна Кожа Гитара Зема Носителот+Бесплатно 5pcs Нико Гитара Зема Plectrums
Нико Компанија Произведува
Гитара Зема Носителот Со 5pcs Нико Гитара Зема
Различни Бои, Мазни ABS
За Љубителите На Музиката..
Детали :
Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал : Направени Од Високо Квалитетна Кожа
Кул Дизајн,Како Keychain,Преносни Гитара Зема Носителот
Зема Носителот : Може да се спаси 1-15pcs Гитара Зема
Нико Гитара Зема Секој Зема Носителот Со Слободни 5pcs Нико Гитара Зема
Дебелина 0.58/0.71/0.81/0.96/1.20/1.50 (мм)
Боја : Покаже Како Фотографии ,Дебелина и Боја Испорака по Случаен
Пакет : Гитара Зема Носителот+5pcs Нико Гитара Зема
Ние(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!
1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)
2.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3.Ние ги Испратите до вас 1 ден Предавање Време Кога Плаќање Cleard.
4.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 35 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5.Ние Нудиме Free Shipping користи Хонг Конг Пост/Сингапур Пост Превозот(Време на Испорака : 15-35days.).Ако Голем Број на Производи/Wholesales,Ние ви Препорачуваме Употреба на курирската служба DHL/EMS/ФЕДЕКС/UPS-от се Изразам,И да Комуницираат едни со други.
1.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 7days по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил.
2.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број.Превозот На Трошоците Од Страна На Купувачи.
3.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации!!Ви благодариме.

Основни карактеристики

Бренд Име:
Мајсторот Јован
Тип:
Избере
Број На Модел На:
Нико Зема Носителот
Материјал:
кожа
боја:
multicolor
Дебелина:
0.58/0.71/0.81/0.96/1.20/1.50 мм

Најдобри понуди