• Обновено
B39Hot Продаде Црна Метална Купола на Ѕвонење Бас Гитара Контрола Knob за Теле

B39Hot Продаде Црна Метална Купола на Ѕвонење Бас Гитара Контрола Knob за Теле

Rating 
DEN 42.00
DEN 47.04
-11 %

Залиха
Во магацинот.


Опис :
Ако вашиот копчиња се валкани, dingy и стари, или само сакате да се облекуваат вашиот гитара..овие ќе работи одлично. Бренд нови копчиња во одлична состојба, Со мала клуч , Погодно да се користи Боја : Црна/Sliver Дијаметар : 17mm (приближно) Должина : 18mm (приближно) Погоден за ЛП, TL, А potentiometer гитара сите може да се користи Забелешка : Овие се метрички копчиња и нема да се вклопи во Северна Америка гитара со 1/4" шахти. Пакет :
Метална Купола Knob x 1 клуч x 1

Основни карактеристики

Бренд Име:
Татковина
Број На Модел На:
18877
Тип:
knob

Најдобри понуди