• Обновено
вештачка трева за Училиштето работи песна

вештачка трева за Училиштето работи песна

Rating 
DEN 720.00

Залиха
Во магацинот.


Брзина трева и песна трева со LUXGRASS се синтетички вештачка трева површината наменета да
го издржат rigors дури и на повеќето енергични тренингот, како и да помогне да се спречи честа спортски повреди.
Двете производи се идеални за агилност обука и брзо вежби .
За wholesales цена , ве молиме контактирајте го нашиот LUXGRASS тим !
whatsapp : +8615913101899
skype : luxgrass-кина
Производи Карактеристики :
Шок подлога поддршка за да апсорбира енергија намалување на влијанието на телото
Проекти
Добредојдовте на Luxgrass продавница . ние може да ви даде најдобра понуда вештачка трева за брзина обука и песна трева .

Основни карактеристики

Бренд Име:
LuxGrass
Проп Избор:
Гимнастика Мат
Број На Модел На:
LUX40-4C
Одделот За Името:
Мажи
Тип:
Танц Лента
Шема:
Гимнастика Панталони/Чорапи
Модел:
LUX40-4C
Примена:
работи песна , градина
боја:
Црвено или сино , или четири бои
густина:
23100 turfs/метри
трева висина:
40 mm
Шок подлога висина :
10 mm
Whatspp:
+8615913101899
Skype :
luxgrass-кина

Најдобри понуди