• Обновено
Actuator ADC225 12V

Actuator ADC225 12V

Rating 
DEN 4968.00

Залиха
Во магацинот.


Actuator ADC225 12 V
Опис на производот ADC225 е обично се користи како мотор гориво контрола позиционирање уред.Внатрешна пролет обезбедува успеат безбедно функционирање.12 V/24 V .
Електронски Активатори :
1) ADC120-12, ADC120-24
2) ADC225-12,ADC225-24
3) ACD175-12,ACD175-24
Ние ги доставуваме следните Електронски Активатори :
1) ADC120-12, ADC120-24
2) ADC225-12,ADC225-24
3) ACD175-12,ACD175-24
Електронските Контролори :
1) ESD5111,ESD5220,ESD5221
2) ESD5500,ESD5520,ESD5521,ESD5522
3) ESD5550,ESD5570,ESD5330
Производ Период на Гаранција : 1 година;
Располагање со голем број на Акции, подготвени за испорака било време, објектот може да биде донесено во 3-5 работни дена од целиот свет ;
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за детални технички информации
Меѓународни Купувачи Забелешка :
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Контактирајте со НАС
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
2. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
3. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
ICOMTEC
Број На Модел На:
ACD225 12v
перформанси:
Одлични
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди