• Обновено
DSE810 / P810 кабел +СЛОБОДЕН БРОД

DSE810 / P810 кабел +СЛОБОДЕН БРОД

Rating 
DEN 2368.80

Залиха
Во магацинот.


DSE810 / P810 кабел
Опис На Производот
На DSE810 PC конфигурација интерфејс е дизајниран за употреба со контрола и моќ серија и DSE710 и DSE720. Тоа е дизајниран да се користи во врска со DSE5 XXX, DSE5 XX, DSE4200 серија и 710/720 серија конфигурација на софтвер и aslo link5000 плус комуникација софтвер. Интерфејс овозможува на корисникот да пристапи на прилагодувањата за конфигурација што се зачувани во рамките на овој модул, да им овозможи на промени треба да се направат.
Интерфејс комплетот е составен од :
USB Верзија
. интерфејс модул
. USB конекција да доведе до КОМПЈУТЕР
. CAT5 врска доведе до DSE Модул
. сите поддржани софтвер на CD-то
RS232 Верзија
. Интерфејс модул со интегрален 25 начин RS232 конекција со PC
. 25 начин на 9 начин RS232 адаптер кабел
. CAT5 врска доведе до DSE модул
. сите поддржани софтвер на CD.
Меѓународни Купувачи Забелешка :
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Контактирајте со НАС
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
2. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
3. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
ICOMTEC
Број На Модел На:
DSE810
перформанси:
Одлични
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Точка Бр.:
P810

Најдобри понуди