• Обновено
Генератор Контролер DSE703

Генератор Контролер DSE703

Rating 
DEN 2328.00

Залиха
Во магацинот.


Генератор Контролер DSE703
На DSE703 е автоматски старт контрола модул, кој нуди одличен спектар на моторот за мониторинг и заштита на карактеристики. Целта на овој модул е дизајниран да следи текот на брзина, под брзина, висока температура на моторот, низок притисок на маслото, на наполнетост на батеријата пропадне и не успеваат да започне.
Модулот aslo има две конфигурираат помошни влезови и да се конфигурираат моторот пред-топлина тајмер. Кога модул детектира грешка состојба тоа автоматски да се исклучи моторот, што укажува на точниот отстранување на грешката преку LED.
Генератор controlller има aslo дизајниран за автоматско стартување на моторот во рамките на трите обиди и чудак disconnect.
Меѓународни Купувачи Забелешка :
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Контактирајте со НАС
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
2. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
3. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро

Основни карактеристики

Бренд Име:
ICOMTEC
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DSE703
Состојба:
Нови
перформанси:
Одлични
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди