• Обновено
Генератор Control Panel Dse704

Генератор Control Panel Dse704

Rating 
DEN 2136.00

Залиха
Во магацинот.


Генератор Control Panel Dse704
EEP МОРЕ Контролер DSE704
3. Спецификации
DC Набавка :
8 Volts до 35 Volts DC Континуирано.
Cranking Испуштања :
Способни да преживеат 0 Volts за 50 m S, обезбедување на понудата е најмалку 10 V пред испаѓање и снабдување обновува до 5 Volts.
Ова е постигнато без потреба за внатрешни батерии.
Max. Актуелни :
Оперативен 50m A
Режим на 10m A
Алтернатор Текст Опсег :
75 Volts (ph-N) за да 277 Volts (ph-N) AC (+20%)
Електрична Влезен Напон :
15 - 277 Volts (ph-N) AC (+20%)
Алтернатор Текст Фреквенција :
50 - 60 Hz при номинална брзина на моторот
(Минимална : 75 V AC Ph-N)
(Чудак да се Исклучите од 15 V Ph-N @ 20 Hz)
Overspeed +14% (+24% префрлување)
Underspeed -20%
Електричната Мрежа Фреквенција :
50 - 60 Hz
Започнете Излез :
1.2 Amp СТРУЈА во напон.
Гориво Излез :
1.2 Amp СТРУЈА во напон.
Помошни Излези :
1.2 Amp СТРУЈА во напон.
Димензии :
125mm x 165mm x 28 mm
Полнење Успее :
12 Volts = 8 Volts СП 24 Volts = 16 Volts СП
Температурата На Работа Опсег :
-30°C до + 700 C
Важечките Стандарди :
Во согласност со BS EN 60950 Низок Напон Директивата
Во согласност со BS EN 50081-2 : 1992 ЕМС Директивата
Во согласност со BS EN 61000-6-4 : 2000 ЕМС Директивата
Меѓународни Купувачи Забелешка :
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Контактирајте со НАС
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
2. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
3. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро

Основни карактеристики

Бренд Име:
ICOMTEC
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DSE704
Состојба:
Нови
перформанси:
Одлични
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди