• Обновено
ET950 ET650 Интегрирани Палење Серпентина Висок Напон Сет За 800W Јамаха Генератор,TG950 TG650 Палење Калем,Magneto

ET950 ET650 Интегрирани Палење Серпентина Висок Напон Сет За 800W Јамаха Генератор,TG950 TG650 Палење Калем,Magneto

Rating 
DEN 691.00
DEN 1152.00
-40 %

Залиха
Во магацинот.


Како професионална снабдувач на Генератор AVR во Кина, Higo™ е се фокусира на обезбедување комплетна палета на генератори делови , вклучувајќи : Алтернатор AVR , Јапонија Генератор AVR , Дизел Генератор AVR , Бензински Генератор AVR , Алтернатор Делови , Дигитални Генератор Делови , Дизел Генератор Делови , Бензински Генератор Делови , Бензин синџир видов делови , имаме соработка со неколку генераторот произведува делови од Чонгкинг, Jiangsu, Fujian, Шангај, Жеџијанг итн.
Ние нудиме висок квалитет и евтини цена Генератор Делови За ХОНДА, Генератор , SAWAFUJI Генератор, ELEMAX Генератор , ЈАМАХА Генератор , Робин Генератор , KIPOR Генератор , KAMA Генератор , Yanmar Генератор , LIFAN Генератор , ZONGSHEN Генератор , LONCIN Генератор . Како што 168 F 170 F 173 F 188 F 190 F EF2600 EF6600 EY20 EY28 178 F 186 F Генератор Делови широко ги продава над 50 земји.
ET950 Генератор Интеграција Magneto Висок Напон Сет
ET650 Генератор Интегрирани Палење Серпентина Висок Напон Сет
TG950 Генератор Интеграција Magneto Висок Напон Сет
TG650 Генератор Интегрирани Палење Серпентина Висок Напон Сет
Се користи За : 1 E45 : 2-мозочен удар еден цилиндар форсирано ладење на воздухот
YAMADA ТЕХНОЛОГИЈА УСЛУГИ ВО ЦЕЛИОТ СВЕТ
Ние снабдување со Најдобар Квалитет Генератор AVR За нашите клиенти.
Ние снабдување со Најдобар Квалитет Генератор Делови За нашите клиенти
Најдобри Генератор Делови од Кина,Генератор Делови Решение Од YAMADA
Најдобри Генератор AVR од Кина ,Генератор AVR Решение Од YAMADA
Ако сакате да се купи повеќе квантитет Генератор AVR,ве Молиме контактирајте со нас со trademanager и да ви даде повеќе попуст. Treanager : cn1000748810 ******************************************************************************************
Екстра Плаќање :
Ние ќе брод вашата објект во рок од 3-5 работни дена по вашата исплата . Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Превозот :
Превозот со ЕМС(Кина Express),UPS, TNT, DHL,Fedex,треба 3-5 работни дена. Ако имате било какви проблеми или е потребна,plz не двоумете се да ме контактирате.Ние ќе одговориме на вашите рок од 24 часа.
Гаранција & Политика На Враќање :
1 година гаранција е понуден за овој производ.Ако производот функционираат под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие превозот инструкции и го испрати назад во вашиот трошоците за превозот.
7 дена евалуација и истражување зема поставени по добивањето на вашиот врати објектот.Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ET950 ET650
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Марка Име:
YAMADA,USK
Проводници:
4 жици

Најдобри понуди