• Обновено
Олеснување Вентил за PC230-6 PC230LC-6 PC250-6 PC250LC-6 Багер

Олеснување Вентил за PC230-6 PC230LC-6 PC250-6 PC250LC-6 Багер

Rating 
DEN 3960.00

Залиха
Во магацинот.


Олеснување Вентил за PC230-6 PC230 LC-6 PC250-6 PC250 LC-6 Багер
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Бренд : Нови cid)
Тип : Олеснување Вентил
Дел# : 708-2 L-04531
Примена
Мобилен Остатоци Дробилката
BR350 JG-1;
Хидрауличен Багер
PC220-6; PC220-6 Z; PC220 LC-6; PC220 LC-6 Z; PC230-6; PC230 LC-6; PC250-6; PC250 HD-6 Z; PC250 LC-6;
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по вашата исплата избришани.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
708-2L-04531
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
олеснување вентил
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
708-2L-04531
квалитет:
добро

Најдобри понуди