• Обновено
10 КОМПЈУТЕРИ/многу Боја Гел Пенкало Kawaii Канцелариски корејски Цвет Canetas Escolar Papelaria Подарок Канцелариски Материјал Училиште Материјали

10 КОМПЈУТЕРИ/многу Боја Гел Пенкало Kawaii Канцелариски корејски Цвет Canetas Escolar Papelaria Подарок Канцелариски Материјал Училиште Материјали

Rating 
DEN 179.00
DEN 188.16
-5 %

Залиха
Во магацинот.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 10 КОМПЈУТЕРИ/многу Боја Гел Пенкало Kawaii Канцелариски корејски Цвет Canetas Escolar Papelaria Подарок Канцелариски Материјал Училиште Материјали
Пишува : 0.38 mm
Школка материјал : пластика
Мастило боја : 10 боја.
Пенкало Должина : Околу. 15.5 cm
Кутија Големина : околу 15,8*10.5 см
Пакет Листата : кутија со 10 КОМПЈУТЕРИ, мешање на различни бои
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Канцеларија
Магацин

Основни карактеристики

Тип:
гел пенкало
Број На Модел На:
1
Пишување Точка:
0.38 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
XueSheng
Материјал:
Пластични
Име 1:
гел пенкало
Материјал:
Пластични
Мастило Боја:
10 боја

Најдобри понуди