• Обновено
IDO Gelpolish 15ml (1 База Грб+1 Врвот Грб+1 Боја) Гел лак Убава Професионална Нокти Убавина Ув Гелови Ноктите Алатки

IDO Gelpolish 15ml (1 База Грб+1 Врвот Грб+1 Боја) Гел лак Убава Професионална Нокти Убавина Ув Гелови Ноктите Алатки

Rating 
DEN 403.00
DEN 576.00
-30 %

Залиха
Во магацинот.


1.Пакет листа:
1)1 Lot=1 Base Грб+1 Top Грб+било 1 Бои гел
2)Сите бои гел се ок
3)Сите база на грб и горниот слој е во ред
2.Порака: се Сеќавам да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени. 3.Брза испорака: Повеќето Земји треба само 1~2 недели може да се добие на парцела ,како Европа Земјата , НИ и така натаму ,освен некои далечни земји, кои ќе земе 25~40days да пристигнат . 4.Производ Функција: Совршено добро спакувани,не протекување;практично да работат;богата 237 бои ;висок квалитет;долготрајни за 30 дена.
ако сакате да ги купите овие гел,ве молиме кликнете на сликата.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Бренд Име:
gelartist
Број На Модел На:
УВ Гел
Количина:
3 компјутери/многу
Состојка:
Смола
НЕТО-WT.:
15ml
Тип:
Гел За Полски
Боја Видови:
237 Боја Видови
Advantage1:
Висока технологија.Висок квалитет
Advantage2:
Трае повеќе од еден месец
Advantage3:
Хит и еколошки
Advantage4:
Многу Лесно да се работи
Погоден светилка:
УВ/LED светилка е во РЕД
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди