• Обновено
До 2015 црна Нови Garters Готски Harajuku жартиера појас тело подигнат пром фустани нога жартиера

До 2015 црна Нови Garters Готски Harajuku жартиера појас тело подигнат пром фустани нога жартиера

Rating 
DEN 361.00
DEN 708.96
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Почитувани купувачи, добредојдовте во мојата продавница.
Септември 21, 2015 година нови пристигнување, бесплатен превозот, вие сте добредојдени да се купи

Основни карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Бренд Име:
телото темперамент
Број На Модел На:
P0111
Материјал:
Spandex
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
боја:
Црна
Процесот На Производство:
Рачно изработени
Стил:
готски Harajuku
Обликот:
На шупливи геометрија
Текстурата на материјалот:
еластичен
Бесплатен превозот :
Yes
За големината на:
Ако било која друга големина што ви треба, ве молиме контактирајте ме.
Производство на земји:
Кина

Најдобри понуди