• Обновено
Бесплатен Превозот 2 парчиња/многу Крвави Заби Зомби FaceMasks Кул Играчка ноќта на Вештерките Носии Облечи сочинуваат Хорор Шега Шега Снабдување Подароци

Бесплатен Превозот 2 парчиња/многу Крвави Заби Зомби FaceMasks Кул Играчка ноќта на Вештерките Носии Облечи сочинуваат Хорор Шега Шега Снабдување Подароци

Rating 
DEN 731.52

Залиха
Во магацинот.


Ноќта на вештерките е тука !!
Се плашиш како многу губитници што е можно !!
Опис На Производот :
2pcs на Крвави Зомби Заби маски за Лице
Материјал : Висок квалитет на Латекс + Памук
Големина : 15cm x 11cm
Услови & Услови :
- Со купување од нас, вие се согласувате дека сте ги прочитале и разбрале сите на следниве точки;
Плаќање :
- Пред ставање било која цел, ве молиме потврдете го со нашите услуги на клиентите прво за плаќање или детали за производот;
- Плаќање треба да се изврши во рок од 72 часа по поставување на наредби.
Превозот :
- Бесплатен Превозот на определени земји преку Кина Пост Воздух Парцела;
- Стоките ќе бидат испорачани во рок од 5 работни дена по плаќањето е направено;
- Ве молиме бидете сигурни дека адресата е напишана во вашиот Ali Express ID е точно, ние ќе брод вашата стандардна адреса.
Инаку, ве молиме љубезно е-мејл или порака ни вашиот превозот адреса за потврдување А. С. А. П.
- Увозните давачки, taxies и трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
- Ве молиме проверете парцела внимателно кога сте потпишување на приемот, за да видите дали постои каква било штета од надвор пакети.
Политика На Враќање :
- Ве молиме контактирајте со нас во рок од 5 дена по приемот на пратката, доколку има било какви проблеми.
- Ние ќе се обидеме да ви даде целосна наплата или размена на објекти на избега предмети или погрешен точка примени.
Во таков случај, ние ќе се плати за враќање превозот цена. Додека купувачот ја прифаќа одговорноста да се плати за враќање товар
за било која друга причина.
Повратни информации :
Вашиот прекрасно шопинг искуство е нашата крајна цел.
Ние сакаме нашите мала продавница да бидат про-активна можно поскоро со нашите ценети клиенти, па ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти незадоволни повратните информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
Ако сте задоволни со производи и нашите услуги, ве молиме потрае неколку секунди за да се остави позитивни повратни информации,
што ќе биде голем поттик за нас да продолжиме со одлични услуги и производи.

Основни карактеристики

Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Унисекс
Материјал:
Платно
Предупредување:
Да се чува далеку од пожари
Батеријата:
no
Димензии:
слободни
Број На Модел На:
слободни
Тема:
Хорор
Бренд Име:
Softo & Lofto
Mfg Серија Број:
Страшно

Најдобри понуди