• Обновено
Жените Секси Гаќи Пеперутка Чипка Кратко Knickers долна Облека долна облека Нови

Жените Секси Гаќи Пеперутка Чипка Кратко Knickers долна Облека долна облека Нови

Rating 
DEN 48.00
DEN 61.92
-22 %

Залиха
Во магацинот.


Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет!
Жешка секси камшик гаќи, носи удобно, Добро еластичноста
Материјали : Најлон
Боја : Како на сликата шоу
Tickness : Ултра-тенок
Големина : Една големина
половината : 56-85 CM/22.0-33"
колковите : 80-95 CM/31.5-37.4"
центар назад должина : 18 CM/7.1"
Пакет Се Вклучени :
1 * Жените Гаќи

Основни карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Декорација:
Appliques
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
COCKCON
Материјал:
Spandex,Најлон
Пораст Тип:
низок Пораст
Материјал Состав:
Spandex
Број На Модел На:
X21
Гаќи Тип:
G-String

Најдобри понуди