• Обновено
До 2015 Пролет Жените се Облекуваат Зголеми Печати Три Четврт Ракави Обвивка Фустан Асиметрични Вратот Bodycon Жените се Облекуваат vestidos femininos

До 2015 Пролет Жените се Облекуваат Зголеми Печати Три Четврт Ракави Обвивка Фустан Асиметрични Вратот Bodycon Жените се Облекуваат vestidos femininos

Rating 
DEN 565.00
DEN 807.84
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Големина Биста(cm) Рамо(cm) Половината(cm) Должина(cm) Ракав(cm) S 78 37 64 81 20/43 М 82 38 68 82 21/44 L 86 39 72 83 22/45 XL 90 40 76 84 23/46 XXL 94 41 80 85 24/47 XXXL 98 42 84 86 25/48
продавница за облека вистинска големина на плочка волумен мерење на лента,1-2cm грешка е нормалниот опсег.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
AINIAINI
Сезоната:
Пролет
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Стил:
Гроздобер
Деколте:
Асиметрични
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Spandex,Памук
Силуета:
Обвивка
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни
Број На Модел На:
AZ116
боја:
Бела Црвена
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
Новина

Најдобри понуди