• Обновено
2018 Нова Девојка се Облекуваат Есен Шема принцеза се облекуваат Децата облека долг ракав 3 Стил Шарени фустани За Девојки Фустани

2018 Нова Девојка се Облекуваат Есен Шема принцеза се облекуваат Децата облека долг ракав 3 Стил Шарени фустани За Девојки Фустани

Rating 
DEN 300.00
DEN 375.36
-20 %

Залиха
Во магацинот.


dianxiaobao_1 11
dianxiaobao_2
dianxiaobao_2 Топло prompt
1.Драги пријатели,ви благодариме за вашиот голем купување. ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме ,детални адреса, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.
2.Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет облека,брза испорака брзина,најниска цена,најдобра услуга .
3. Ние ќе случајно beautifully presented мали подароци на вашиот мало бебе .
Бесплатни e Packet
САД, Украина, Над $ 20 Слободни e Packet
Саудиска Арабија,Израел,
Норвешка, Канада ,
Австралија ,Франција,
Велика Британија, во Текот $ 60 Слободни ARAMEX Обединетите Арапски Емирати,Индија Над $ 150 Слободни ARAMEX
Кувајт,Саудиска Арабија,
Оман,Либан,
Катар, Јордан,
Шри Ланка,
Бахреин,Eaypt
Пријателски Совети :
(1) големината се мери со раце, ве молиме овозможи 1-3cm грешка на мерењето . (1inch=2.54 см)
(2) Ако вашата мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина.
(3) Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни monit. Стилот 1 Големина
Фустан Должина
(cm)
Градите
(cm)
Погоден Висина
(cm)
3 T(3) 43 58 96-100 4 T(4) 46 61 100-106 5 T(5) 49 64 106-112 6 T(6) 52 68 112-118 7 T(6x) 55 72 118-124
Стил 2 Големина
Фустан Должина
(cm)
Градите
(cm)
Погоден Висина
(cm)
3 T(100) 48 60 96-100 4 T(110) 50 63 100-106 5 T(120) 52 66 106-112 6 T(130) 54 70 112-118 7 T(140) 57 74 118-124
Стилот 3 Големина
Фустан Должина
(cm)
Градите
(cm)
Погоден Висина
(cm)
2 T(90) 52 70 80-85 3 T(100) 53 72 85-90 4 T(110) 57 74 90-100 5 T(120) 60 76 100-110 6 T(130) 65 78 110-120
Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење.
Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см
Плаќање :
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1. На сад : e Packet испорака од Кина (7 до 12 работни дена).Да Russion : e Packet испорака од Кина (10 до 30 работни дена)
2. На светот : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Обично објектот ќе пристигне во рок од 30-60 дена по испорака. Бразил е потребно повеќе време 50-120 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.
Повратните информации :
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Бохемски
Силуета:
Директно
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
beenira
Декорација:
Шема
Јака:
Екипажот Вратот
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук,Синтетички Кожа
Број На Модел На:
AZ1212-С1

Најдобри понуди