• Обновено
2018 Симпатична Девојки Точка Фустан Деца Девојки Без Ракави Туту Фустан Polka Точки Печатени Деца Се Облекуваат Облека Партија Свадба Vestidos Нови

2018 Симпатична Девојки Точка Фустан Деца Девојки Без Ракави Туту Фустан Polka Точки Печатени Деца Се Облекуваат Облека Партија Свадба Vestidos Нови

Rating 
DEN 180.00
DEN 239.52
-25 %

Залиха
Во магацинот.


Симпатична Девојки Точка Фустан Деца Девојки Без Ракави Туту Фустан Polka Точки Печатени Деца Се Облекуваат Облека
Големина : 3 T,4 T,5,6,7
За Возраст : 3-7 години

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
rorychen
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Декорација:
Лак
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
X00B-HD-9107
Шаблон Тип:
Dot
Стил:
Лолита Стил
Материјал:
Полиестер,Памук
Силуета:
Директно
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
категорија:
Девојки фустани лето 2018
Објектот:
девојки фустан без ракави
За сезоната:
лето,на пролет,есен
За Возраст:
3-4-5-6-7 години
Бесплатен превозот :
Бесплатен превозот
Стил:
Симпатична,Слатки,Мода,Секојдневен,Бренд
Декорација:
Polka Точки,Bowknot Појас
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Топка,Вечер
Девојка Vestido Фустан:
Девојки точка фустан
Децата се облекуваат девојките:
девојки принцеза се облекуваат

Најдобри понуди