• Обновено
Африкански Dashiki Африкански Фустани Повик Директно Сплит Печатење Африкански Печати Памучна Облека Chemise Africaine Femme BRW WY852

Африкански Dashiki Африкански Фустани Повик Директно Сплит Печатење Африкански Печати Памучна Облека Chemise Africaine Femme BRW WY852

Rating 
DEN 2280.00
DEN 2399.52
-5 %

Залиха
Во магацинот.

Африкански Dashiki Африкански Фустани Повик Директно Сплит Печатење Африкански Печати Памучна Облека Chemise Africaine Femme BRW WY852

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Силуета:
Лабава
Бренд Име:
BintaRealWax
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Патентите
Материјал:
Полиестер,Памук
Половината:
Природни
Сезоната:
Лето
Деколте:
Slash вратот
Број На Модел На:
BRW WY852
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Тип:
Dashiki
Материјал:
Памук
Посебни Употреба:
Традиционална Облека
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Африка Облека
Е Прилагодена:
Yes
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Сезоната:
Лето
Е наредени:
Yes
Стил:
Новина

Најдобри понуди