• Обновено
Жените Црна Чипка Фустан 2018 Пролет Шупливи Надвор Долго Slleve О-вратот Канцеларија се Облекуваат Дама Тенок Обвивка Плус Големина Молив Фустан Со Појас

Жените Црна Чипка Фустан 2018 Пролет Шупливи Надвор Долго Slleve О-вратот Канцеларија се Облекуваат Дама Тенок Обвивка Плус Големина Молив Фустан Со Појас

Rating 
DEN 1306.00
DEN 3264.00
-60 %

Залиха
Во магацинот.


Есен Облечи 2016 Година Нови Европски Стил О-вратот Чипка Ракав Жени
Канцеларија Фустан Модни Обвивка Плус Големина Фустан Со Појас L-XXXL
Пролетта Фустан 2016 Година Нови Европски Стил О-вратот Чипка Ракав Жените Канцеларија Фустан Модни Обвивка Плус Големина Фустан Со Појас L-XXXL

Основни карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Обвивка
Материјал:
Lanon,Памук,Чипка
Бренд Име:
ОУ МРЕЖА
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Пролет
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Половината:
Природни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
OGDA52
Шаблон Тип:
Крпеница
Декорација:
Sashes
облека технологија:
Колаж
Материјалната компонента:
Полиестер влакна 100%
Ткаенини:
Полиестер
Жените Канцеларија Фустан Во Боја:
Црна
Година сезони:
Есента 2016 година
Жените канцеларија фустан големина:
l,xl,xxl,xxxl
Модни детали:
Чипка шевови
Облека шема:
Тенок
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Најдобри понуди