• Обновено
врвен квалитет 2018 нови пристигне жените пролет зимски џемпер фустани тенок Turtleneck долги плетени се облекуваат секси bodycon облека се облекуваат W0754

врвен квалитет 2018 нови пристигне жените пролет зимски џемпер фустани тенок Turtleneck долги плетени се облекуваат секси bodycon облека се облекуваат W0754

Rating 
DEN 1368.00

Залиха
Во магацинот.

2018 нови жените есен зима pullover џемпер облека тенок Turtleneck долги плетени макси фустан секси bodycon облека фустани W00754 Слободен Пад Превозот
Бесплатни Големина ,памук мека,многу високо еластична,одговара на повеќето луѓе
Должина : 109cm,
Еластична Биста : 60-110cm
Ракавот : 56cm
Половината : 55-100cm
Рамо : 30-45см
Answer : ___________________________ Note : 1cm=0.3937 инчен, plsease овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење,ви благодариме
Добредојдовте на Падне Во Љубов Продавница,bellowed е продавница линк :

Основни карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Обвивка
Сезоната:
Зима
Фустани Должина:
Средината На Теле
Број На Модел На:
W00754
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Деколте:
Turtleneck
Половината:
Природни
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Пол:
Жените, Дама,Жена
Облека Должина:
Долго
Тип На Објект:
vestido де феста vestido longo
Стил:
мода,неврзан
Функција:
Сосема нов Долг Ракав,Топло
Тип:
Џемпер, Жените Џемпери
Сезоната:
Пролет, Есен, Зима
плетени долго cardigan жени:
зимски долго cardigan жени
долго cardigan жените 2016 година мода :
грб долго cardigan жените плетени џемпер неврзан
Ткаенина Тип:
плетење

Најдобри понуди