• Обновено
Рачно изработени Насликани Кина кинескиот Ѕид Храмот На Небото 3D Фрижидер Магнети Патување Сувенири Фрижидер Магнетни Налепница Дома Декор

Рачно изработени Насликани Кина кинескиот Ѕид Храмот На Небото 3D Фрижидер Магнети Патување Сувенири Фрижидер Магнетни Налепница Дома Декор

Rating 
DEN 265.00
DEN 378.72
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип:
Фрижидер Магнети
Возраст:
> 3 години
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Магнетни Налепница Стил:
Обликот
Лист Големина:
S
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Цртан филм

Најдобри понуди