• Обновено
95% нови добри работи за клима уред одбор за контрола pc одбор KFR-35W/0523T 208T добра работа

95% нови добри работи за клима уред одбор за контрола pc одбор KFR-35W/0523T 208T добра работа

Rating 
DEN 3120.00

Залиха
Во магацинот.


100% тестирани за Хаиер клима уред одбор за контрола pc одбор KFR-35 W/0523 T добра работа Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор е иста како нашата фотографија , ако не и исти pls испрати фотографија до нас ,ви благодариме
Испорака метод : Кина пост воздух mail,15-60days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.
Квалитет : користи (90% нови) и тестирани.
Минималната количина : 1pcs
Гаранција : 1 месеци гаранција.
Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад. Ние секогаш се обидуваат да им понуди на клиентите најдобра услуга и висок квалитет на производите. Вашето задоволство е нашиот прв приоритет!кога ќе се купи било додатоци ние се тестираат сите на нашите делови пред подготвена за праќање,, кога ќе го купите моќ одбор и одредување на единица, да ми даде вашиот потребни напон, статус, или други детали.
Регулатива и сугестии :
(1) Ние го прифаќаме само Али-плати тука.
(2) Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со нас преку пошта, ние ќе ви ги даде најдобрите попуст.
(3) Увозните давачки, даноци и давачки кои се купувачот одговорност.
(4) Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, дојде време е за 15-60days,некои далеку земјата треба повеќе од 60days , Продавачот не е одговорен за време на испорака, Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација. Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни e-mail.
(5) Ако ви треба други превозот метод,ве молиме контактирајте со нас,ние може да обезбеди следниве превозот метод : DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX.
(6) ве Молиме оставете порака за да не информираат колку за вредноста да се изјасни,ако купувачот без барање, Со цел да се обезбеди купувачот добиваат цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Ова пониска цена не ги одразуваат
вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
(7) Ние ќе брод објектот во рок од 2-3 дена по уплатата примена.
(8) За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам. Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број.
Политика :
1>> Ние и ветуваме дека сите производи се тестирани пред превозот!
2>> Купувачот може да го врати објектот во оригиналниот пакет рок од 5 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа/ Што ќе наплата тебе или испратите замена во рок од 2-3 работен ден по објектот е примена.

Основни карактеристики

Тип:
Фрижидер Делови
боја:
Бела
Број На Модел На:
02
is_customized:
Yes

Најдобри понуди