• Обновено
2 во 1 Мини Десктоп Камера Железнички Автомобил Табела Dolly Автомобил +7 Articulating Магија Рака за LCD Монитор светлина Прилагодливи YongNuo Флеш

2 во 1 Мини Десктоп Камера Железнички Автомобил Табела Dolly Автомобил +7 Articulating Магија Рака за LCD Монитор светлина Прилагодливи YongNuo Флеш

Rating 
DEN 1390.00
DEN 1511.04
-8 %

Залиха
Во магацинот.


Новиот Мини Десктоп Камера Железнички Автомобил Табела Dolly Автомобил +7"Инчен Articulating Магија Рака бесплатен превозот во светот +следење на број
Висок Квалитет!Новиот Бренд!!!
Карактеристики :
·Мини Десктоп Камера Железнички Автомобил Со Брзо Ослободување Плоча е Погодна За SLR,Камера, e.g :
Canon 5 D2 60 D 7 D 550 D и така натаму.
·Прецизност екструдиран индустриски одделение елоксирани алуминиумски изградба
·Конструиран да има скалест корекции за да се направи прецизен шут секвенци и прецизни
прилагодувања на снимање процес
·Произведени од страна Glidegear
·Прилагодлива алуминиум оски може, исто така, се заклучува во место
·Висок квалитет на трајни и запечатени лежишта на двете страни на секое тркало
·Тешко обложени полиуретан тркала
·Преносни со Glidegear торбичката
·1/4" да 3/8" адаптер завртки; Може да се користи со dslr фото Камера, топката глави, течност влечете глави,
и повеќето други tripod глави
Погоден за :
5 D2 60 D 7 D 550 D
Нови Articulating Магија Рака 7" Инчен & Супер Стегач за LCD Монитор LED светло
Тоа е разноврсна за HDV HDSLR филм на одлуки, особено за Следат се фокусираат на корисниците при донесувањето на фотографија или видео, може да се користи за да се качи LED светло,
флеш или LCD Монитор на вашиот dslr фото кафез, HDSLR камера, железнички род (стега) или рамо планината екипаж.
Тоа е 11 инчи во должина кога целосно продолжен.
Голем центар за заклучување knob за да го заклучите сите движења, Променлива триење и позиција
Топла чевли адаптер за да ги собере за камера и видео камера.
1/4" завртка адаптер за да ги собере lightstand, мали блиц, LED светло & други додатоци со 1/4" женски / машки навој штекерите (подножјата).
Вклучува прилагодливи чевли планината адаптер за Полнење со 1/4" женски и 3/8" навој прилози за универзална монтажа опции.
Идеален опрема за монтажа додатоци точно во секој агол што ви треба.
Супер се Стега со 1/4" и 3/8" завртка сокет, што може да се качи на 1/4" завртка наместо Жешка чевли Планината.
Погоден за :
Articulating Магија Рака 7" Инчен & Супер Стегач за LCD Монитор LED светло
Пакетот Вклучува :
1 x Мини Dolly Автомобил (со ТЕМНО СИНА тркала)
1x7" Инчен Articulating Магија Рака
1x Tracking број
2 во 1 за само 2 парчиња ,не 2set.ви благодариме за вас да се разбере.

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
7
Бренд Име:
хари добро
is_customized:
Yes

Најдобри понуди