• Обновено
Табела Врвот компактен мини Автомобили Десктоп Триаголник Dolly Комплет Skater Камера Камион Стабилизатор за dslr фото Камера за Видео

Табела Врвот компактен мини Автомобили Десктоп Триаголник Dolly Комплет Skater Камера Камион Стабилизатор за dslr фото Камера за Видео

Rating 
DEN 1189.00
DEN 1468.32
-19 %

Залиха
Во магацинот.


Табела Врвот компактен мини Автомобили Десктоп Триаголник Dolly Комплет Skater Камера Камион Стабилизатор за dslr фото Камера за Видео
describetion
Оваа Dolly е посебна за dslr фото/видео камера снимајте или снимање, кој се состои од четири тркала и платформа за утовар, утовар капацитет до 10 KG. Вчитување платформа се направени од издржлив алуминиум и изградени со 1/4" машки конец за
камери или dslr фото, два 1/4" женски теми за монтажа други додатоци како што магија рака, LCD монитор итн.. Четири силиконски тркала направи движењето многу мазна, исто така, движењето насока е прилагодлив. Тоа е идеален објект за табела снимен и видео-снимка!

Основни карактеристики

Бренд Име:
FOTGA

Најдобри понуди