• Обновено
Articulating Магија Рака 7 Инчен за LCD Монитор LED светло Прилагодливи YongNuo Блиц на Камерата и така натаму или повеќе Бесплатен превозот

Articulating Магија Рака 7 Инчен за LCD Монитор LED светло Прилагодливи YongNuo Блиц на Камерата и така натаму или повеќе Бесплатен превозот

Rating 
DEN 352.00
DEN 383.04
-8 %

Залиха
Во магацинот.


Стоковните вовед :
едната страна има 1/4" завртка поврзување на Монитор, LED светло или други додатоци.
друга страна е топла чевли плоштадот планината дека лесно можат да бидат монтирани на вашиот dslr фото Камера.
и оваа топла чевли планината е пренослив да стане уште 1/4" завртка, така и на крајот се 14" завртка дека можете да се поврзете со различни капацитети.
Многу Добро за монтажа следење на dslr фото Камера.
лесно да се инсталира, секоја заедничка е прилагодлив, и сите од нив е заклучен со еден knob.
целата рака може да се прилагоди на сите агли.
Пакет Содржина :
1 x 7" Магија рака
1 Xtracking број

Основни карактеристики

Бренд Име:
хари добро
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
7
is_customized:
Yes

Најдобри понуди