• Обновено
84 Џебови Мини Инстант Polaroid Фото Албум Вметнете Албум 8.5X6CM Слика Случај Исклучителна Албум простор за Fujifilm Instax Мини

84 Џебови Мини Инстант Polaroid Фото Албум Вметнете Албум 8.5X6CM Слика Случај Исклучителна Албум простор за Fujifilm Instax Мини

Rating 
DEN 218.00
DEN 312.00
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на нашата продавница 84 Џебови Мини Инстант Polaroid Фото Албум Вметнете Албум 8.5 X6 CM Слика Случај Исклучителна Албум простор за Fujifilm Instax Мини
Материјал : ПВЦ СТП
Големина на : 114*192*17 мм
Листови : 14 Листови
Опис : вметнете 84 Polaroid слика,
Стандард 3 инчен е 8.9 * 6.5 СМ не може да се прости.
Може да се стави 8.5*6cm големина фотографии.
Може да поставите фотографии 84 Компјутери
Маската може да се стави polaroid фотографија или име картичка ~~~

Основни карактеристики

Фото Складирање Количина:
81 -100 листови
Стил:
Лабава-лист Фото Албум
Маска Материјал:
PU
Бренд Име:
Dahomemon
Задолжителен:
Термички Обврзувачки
Тип:
Interleaf Тип
Број На Модел На:
Polaroid Фото Албум 02
Употреба:
polaroid фото албум
Големина:
114*192*17 mm
Име:
Инстант Polaroid Фото Албум
Може Да Се Стави Како Многу Слики:
84 Џебови
Како Mnay Листови:
14 Листови
Ако го поклопецот може да се стави една фотографија:
Да,го поклопецот може да се стави една фотографија
Може Да Се Стави Слика Големина:
8.5 x 6cm
Бои:
21 Бонбони Бои како сликата
На Листови Материјал:
PP

Најдобри понуди