• Обновено
cie Посочи Пети Целосна Brogues Мешани Бои Вистински Теле Кожа Дише Дното Outsole машка Кожа Станови чевли OX303

cie Посочи Пети Целосна Brogues Мешани Бои Вистински Теле Кожа Дише Дното Outsole машка Кожа Станови чевли OX303

Rating 
DEN 8064.00

Залиха
Во магацинот.


Горниот кожа
вистински
ЕВРА големина
38-50
НИ големина
6-15
Велика БРИТАНИЈА големина
5.5-14.5
Употреба
класичен/облека/повик
Сезоната
Пролет, Лето, Есен, Зима
Outsole Материјал
Вистинска Кожа
Insole Материјал
Вистинска Кожа
Боја
Можете да изберете било која боја што ви се допаѓа
САД
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
14
ЕУР
38
39
40
41
41
42
43
43
44
44
45
46
46
47
49
ЈП
24
24.5
25
Беа 25,5
26
26.5
27
27.5
28
28.5
29
29.5
30
31
32
Велика БРИТАНИЈА
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12.5
13.5
Ние се прави рачно изработени чевли нарачана повеќе од 10 години. Имаме клиенти од целиот свет, вклучувајќи ги и велика Британија, Шведска, Италија, Канада, САД, Средниот Исток и во Дубаи . Ќе се направат сопствени направени чевли од нога цртежи обезбедени од страна на клиентите. Ние сме искусна и знае како да направи совршен нарачана чевли кои совршено се вклопува во вашиот нога.
На занаетчии во нашата работилница биле во бизнисот за повеќе од 25 години. Тие се научи и да се знае човечки нога структура и поддршка поени, вклучувајќи го и светски размери чевли технологија. И сите наши чевли се направени со користење на прв слој теле кожа и рачно боење. Ние ќе ви обезбедиме со ексклузивни понуди и уникатни услуги.
Освен црниот, останатите други бои се насликани со рака,така се повеќе или помалку ќе постои боја разлика,но во истиот тон.
Испорака : Бесплатна испорака
Нашето Ветување
Лични услужни и внимание на детали е нашата цел, дали ќе се купуваат чевли или едноставно купување на еден пар на laces, ние се осигура дека ние ќе ви ги грижете се-слободни. Чевлите во нашата продавница ќе има доживотна гаранција.
Повратни информации
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек по трансакција е завршена, Ако сте задоволни со нашата чевли и нашите услуги. Тоа ќе биде нашето најголемо достигнување. Ви благодариме.
Чевли нега
Ако сметате дека нашата чевли потрае неколку недели да се направи и може да трае до крајот на животот-време, добро вреди да одвоите малку време да се грижи за вашата инвестиција. Еве некои едноставни упатства :
* * * * Секогаш чисти чевли редовно од страна на чистење исклучи било вишок нечистотија, со четка или влажна крпа.
* За кожни чевли се применуваат на квалитетни чевли полски или крем и удар надвор или со сува крпа или четка.
* За велур чевли се четка nap со велур четка.
* За nubuck чевли избрише со крпа натопена во малку сапуница, топла вода.
* Ако чевли се навлажни, нека се исуши природно како квалитет теле кожени чевли бара бавна природен процес на сушење.
* Користењето на чевли дрво се препорачува како тоа ќе помогне да се задржи формата на чевли.

Основни карактеристики

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Затворање Тип:
Чипка-Up
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
cie
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Вистинска Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Сезоната:
Лето
Чевли Тип:
Oxfords
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Бренд Име:
ид ' e

Најдобри понуди