• Обновено
Panflute 22 Цевки ABS пластика или Бамбус Материјал Flute Романија G Клучни Panpipes Музички Инструменти Нов Пан flute со торба

Panflute 22 Цевки ABS пластика или Бамбус Материјал Flute Романија G Клучни Panpipes Музички Инструменти Нов Пан flute со торба

Rating 
DEN 3337.00
DEN 3792.00
-12 %

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте во посета на нашата продавница!
Panflute 22 Цевки ABS пластика или Бамбус Материјал Flute Романија G Клучни Panpipes Музички Инструменти 100% Нов Пан flute со торба Пан flute, исто така наречен panpipe, е еден вид на ветрот инструмент составен од низа на цевки, цевки се организира во зависност од долго да кратки или од краток за да долга низа, и ги стави заедно, рамо до рамо. Постои приклучок на дното на цевката, кои претставуваат индивидуалните удар цевка. Кога Играте, проток на воздух во цевка, може да произведат високи и ниски различни тонови. На timbre на пан flute е чисто и нежно, чисто и мазно, или може да самостојна и ансамбл. Производ Вовед : Име на Производ : 22 Цевки ABS Пластика Panpipes/ 22 цевки Бамбус panflute Материјал : ABS Пластика или Бамбус Опсег : 22 цевки, од G1 да G4.Таа има три octaves, можете да ги играте речиси на сите песни со овој пан flute. Тон : G (ако сте треба други копче ,ве молиме оставете порака за да ми ) Погоден За : Ученици, Почетници, Генерален Аматери. Тип Изберете : ABS Пластика panflute (најдолго цевка во десната рака); Бамбус panflute Левата Рака (најдолго цевка во Левата рака) Боја : како на сликата Пакет се вклучени : 22 Цевки Panpipes * 1, Торба * 1, Tunning Стапчиња * 1.
Ве молиме Имајте во предвид : ABS и Бамбус panflute се различни цена .
Бамбус Panflute Опис(100% Вистински фотографии)
Гаранција За Квалитет :
Имаме професионални КК тимот за да се обезбеди висок квалитет на производите и правилно пакување во секоја пратка.Ние сме сигурни дека нашите музички инструменти имаат точни тон, атрактивни звук, непречено извршување и доброто изглед. Секој производ ќе се проверуваат и тестираат пред превозот, па ние ќе ви понуди производ добар во квалитетот, но ниско ниво на цена, ние не мислам дека вие ќе добиете задоволни производ од нас.
Царинската Ослободување(Помалку или без Царински Даноци За Вашите производи!)
Ние ќе брод објект и извештај за вредноста на стоката од страна на до 20.Можеби ќе треба да ги плати без царински давачки.Но, царинската ќе се отвори пакетот и ревалоризираат на производи понекогаш, имаме доволно искуство за да ви помогне да се добие производ преку безбедно.
Се враќа :
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија , купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Основни карактеристики

боја:
АБС Материјал, Бамбус Материјал
Анти-пукање линија:
no
Тон:
G
Дупка Дизајн:
ОТВОРЕТЕ
Број На Модел На:
22 цевки Panflute
Боја на Линија:
Црвена
Бренд Име:
SevenAngel
E Механизам:
No
Клучни материјал:
ABS или Бамбус
Површината Материјал:
ABS или Бамбус
Број на Дупки:
22 цевки
Тело Материјал:
ABS или Бамбус
Број на цевки:
22 цевки
Материјал 1:
ABS Пластика
Материјал 2:
бамбус
Тон:
G(ако треба други копче ,ве молиме оставете порака)

Најдобри понуди